Utwórz nowy temat Odpowiedz  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 kwi 2016, o 09:14 
Administrator

Ulubiona Postać:: Rob
Aktorka wcielająca się w postać Aryi Stark postanowiła w najnowszym wywiadzie rozwiać wątpliwości wielu fanów dotyczącej jednej z najbardziej zagadkowych postaci pierwszego tomu i sezonu.

Syrio Forel – nauczyciel Aryi, mistrz „wodnego tańca” i wielokrotny zwycięzca turniejów w Braavos. Dla niektórych zwykły szkoleniowiec, który ginie w starciu z ser Merynem Trantem podczas rzezi sił Starków w Królewskiej Przystani. Dla innych – wcześniejsza postać, pod którą ukrywał się Człowiek Bez Twarzy, wprowadzony później do serialu i książek pod mianem Jaqena H’ghara.

W najnowszym wywiadzie dla IGN Maisie Williams, czyli serialowa Arya Stark, rozwiewa jednak potencjalne wypowiedzi i mówi wprost:

Kod:
Zawsze uważałam, że on jednak żyje. Miałam na ten temat swoje własne teorie i myślałam, że on i Jaqen to ta sama osoba. Gdy jednak zapytałam o to twórców [serialu - Davida Benioffa i Dana Weissa - przyp. red.], ci odpowiedzi wprost: „Nie, on nie żyje„.

Aktorka potwierdza jednocześnie słowa Iana Beattiego (Meryn Trant), który tuż po zakończeniu 5. sezonu również stwierdził, że szermierz z Braavos nie żyje. Pamiętajmy jednak, że informacje te mogą dotyczyć tylko serialu HBO – Syrio Forel równie dobrze może być całkiem żywy w „Pieśni Lodu i Ognia”.

Utwórz nowy temat Odpowiedz  [ Posty: 1 ]